Sport mě baví

   Vždycky jsem ráda sportovala. A musím uznat, že bych nevydržela ani jeden ten bez toho, abych se nějak hýbala. Na sportu jsem možná závislá. Vždyť už i na základní škole jsem chodila do takového kroužku, který se jmenoval sportovky. Hodně mě to bavilo a byla jsem ráda, že mi to maminka platila, i když to bylo docela drahé. Moje máma mi říkala, že kolikrát se taky musíme uskromnit, jenom aby mi mohla dovolit sportovní kroužek sportovky na základní škole. Byla jsem za to opravdu vděčná, a i nyní na to velice ráda vzpomínám, protože jsem si taky díky sportovkám našla opravdu spoustu přátel, které mám i nyní.

   Cvičím i jógu.

   Opravdu mám hodně přátel, který mi zbyli ze sportovek. Myslím si, že i moje děti, že až budou o trošku starší, taky budou chodit do nějakého kroužku, který bude zaměřený na sport. A vím, že dnešní sport je velice opomíjený. A mnoho děti nechce vůbec do sportovních kroužku chodit, protože raději sedí doma na počítači anebo na tabletu a nebo na telefonu. A moc děti se vůbec nechce hýbat, já si myslím, že je to velká škoda. Myslím si, že mnoho děti by se mělo být se hýbat a taky myslet na své zdraví, protože jenom zdravý pohyb podporuje zdravého ducha a mysl. Tak je to velice zdravé pro celé tělo.

   Sport mám ráda.

   A naše tělo, celý člověk. je určený k tomu, by se pohyboval. Naše těla nikdy nebyla uzpůsobená tím, abychom jenom seděli u televize nebo u stolu a koukali na televizi a nebo do počítače. Člověk se musí hýbat a pohyb je pro něj velice přirozený, takže pokud člověk dělá pravidelně nějaký sport, tak se mu to vyplatí a ve stáří bude také více fit a taky psychicky více v pohodě. A vy taky děláte pravidelně nějaký sport nebo se pohybujete jenom tak náhodně a minimálně? Já se pohybuji pravidelně a moc mě to baví. Sport je taky moje součást. A věřím, že sportovat budu stále. Vždyť to dělám hlavně pro sebe.