Sport nadevše

   Myslíte si, že sport je hlavní výsadou pouze mužů? Pokud si to myslíte, tak se na velkém omylu. Protože například můj bratr a můj otec, tak ti nikdy vůbec nesportovali. Oni vždycky měli sport za to, že je to jenom pro blázny. A jistě vás tady překvapím tím, že ani jeden muž naší rodiny, hlavně tedy otec a bratr, neměli rád fotbal. Ano, správně čtete, otec a bratr neměli rád fotbal. Navíc fotbal měli za to, že je opravdu bláznivé se honit po hřišti a kopat do míče a chytat ho. A to ani oni nevěděli, že míč se chytat nesmí ve fotbale. Že do míče se kope. A že pouze brankář ve fotbale může chytit míč. Oni tohle vůbec nevěděli.

    
   Běh je můj relax.
    

   A já si říkám, co je tohle za muže, kteří nemají rádi sport. To je spíše takové divné, opravdu jsem to nikdy nedokáži pochopit. Vždyť sport je dost prima. A oni ti dva nebyli vůbec obézní a byli takoví šlachovití, tak jsem vůbec nechápala, jak takové tělo můžou mít, když je vůbec nebaví sport. A oni řekli, že je na to hlavně v práci, protože oba pracovali v automobilce. A sice chápu, že to není vůbec snadná práce, že se tam taky člověk dost nadře, ale stejně mi to vůbec nedalo spát. Zatímco já třeba například miluji běhání a taky jízdu na kole. A taky jsem si kvůli tomu pořídila opravdu kvalitní horské kolo. A když mám čas, tak na něm trávím opravdu všechen volný čas.

   Já mám ráda fotbal.

   Taky díky tomu mám opravdu skvělé tělo. A mám skvělejší tělo dříve, než jsem třeba otěhotněla. A to právě po porodu mě donutilo to, že bych měla více sportovat. Protože jsem nechtěla být obézní, nelíbí se mi to, tak jsem investovala šedesát tisíc korun do kola, které mi je opravdu skoro nejlepším kamarádem. A moc ráda jezdím opravdu složité terény, takže jsem taky musela mít skvělé odpružené kolo. Víte, sporty opravdu moje vášeň a nedám na něj dopustit. Taky si říkám, že jsem se už jako sportovec narodila, protože jako dítě jsme taky moc ráda hrála v zimě hokej. Občas ho hraji i nyní.