Lepší hudba pro všechny

   Hudbu mám ráda od malinka, protože jsem s hudbou vlastně vyrůstala. Moje maminka učila hudební výchovu na lidové škole umění. Můj otec tam taky pracoval. Také učil na piano. Moje maminka učila na flétnu a taky na tamburínu. A musím uznat, že tamburína mě velice mě zaujala. Líbilo se mi to, protože to bylo takové nevšední a netradiční, takže jsem taky na to začala hrát. Na tamburínu jsem začala v pěti letech a skončila jsem v devíti letech. Nějak mi to ke konci už moc nebavilo, tak jsem raději přišla na flétnu. Mamince to nevadilo, protože věděla, že flétna je spíše lepší než tamburína.

   Tamburína je jednoduchý nástroj.

   A na dva hudební nástroje jsem se zároveň učit ale nechtěla. Byla jsem ještě dítě, takže jsem taky chtěla běhat s dětmi po venku a po hřišti, než jenom sedět v lidové škole umění a učit se hrát na hudební nástroje. Můj otec vyučovat toho více. Učil jak noty, tak taky klavír a taky baskytaru. Musím říct, že baskytara mě taky zaujala. Taky potom měl na starosti různé věci, jako například fulltone fulldrive 2 mosfet. Absolutně jsem nevěděla, co fulltone fulldrive 2 mosfet znamená.

   Mám ráda velké koncerty.

   Tak jsem se zeptala svého otce, aby mi tohle pořádně vysvětlil, abych taky byla trochu v obraze. Otec mi řekl, že fulltone fulldrive 2 mosfet představuje vylepšenou verzi oblíbeného pedálu fulldrive. Má nové verze efektu, které vám dají víc možností na barvu a taky zkreslení s možností zkreslení taky v 90. stylu. Myslím si, že je to opravdu skvělé. Sice cena je vysoká, ale kdo má rád hudbu a potrpí si na kvalitu, tak tohle si připlatí. Myslím si, že neprohloupíte, když si fulltone fulldrive 2 mosfet pořídíte, protože budete potom jedineční a budete mít styl a vkus. Nebo o tom ještě uvažujete a váháte o koupi? Pokud ano, tak bych vám moc ráda řekla, že fulltone fulldrive 2 mosfet mívá opravdu mnoho hudebníků, co jsou populární a často koncertují.