Otázka peněz

Potíže s penězi

Není vůbec důležité, jak k tomu dojde. Prostě se to stane. Vítr nám odnese střechu, někdo nám sešrotuje vůz, na kterém jsme ze zdravotních důvodů v rodině závislí, prostě, semlít se může ledaco. Nemusí to být zrovna nějaké neštěstí, finanční nouze je i tehdy, chceme-li třeba koupit dům a nemáme dostatek prostředků. Nebo cokoli jiného.

kufr plný peněz

Takže je nutno se k tomu postavit čelem a nevzdávat to, ani když vás vyhodí třeba ze třech bank. Protože ony a další instituce naštěstí nejsou jediné, které jsou schopny poskytnout nějakou větší finanční částku.

Asi si nyní povzdychnete, že podle banky máte nízký příjem a že vám v takovém případě nepůjčí nikdo. To se tedy dost spletli a zda úmyslně, či neúmyslně, nad tím my nebudeme bádat a nebudeme se nad tím vůbec pozastavovat. Je nám jedno, že oni netuší, co je to americká hypotéka bez dokládání příjmů. Oni to pravděpodobně moc dobře vědí, ale bojí se konkurence.

hromada bankovek

Nuže, něco takového skutečně existuje a rozhodně to není fáma nebo nějaký výmysl. Nakonec se o tom můžete klidně přesvědčit sami. Není to vůbec nic složitého a nic vás to nebude stát. Nejste totiž, nebo nebudete tam, kde se platí už jen za to, že si podáte žádost. Tady se to takto nedělá a ani nikdy nedělalo. Klient je zde rovnocenným partnerem a je třeba najít řešení, jak jej z finanční tísně dostat a pomoci mu co nejrychleji. A vidíte, rychlost, na tu bych úplně zapomněl. Všude jinde se s tím dělají obstrukce, tady máte peníze, po podpisu ovšem, na účtu většinou týž den, nejpozději den druhý. Samozřejmě, že máte čas na rozmyšlenou. Vy si musíte sami probrat v klidu podmínky, které si tato instituce klade, protože ona samozřejmě nějaké mít musí.

Nuže, pokud tedy odsouhlasíte, co je potřeba, banka dostává IHNED příkaz k převodu žádané částky na váš účet.

Nevěříte, že ano. Nuže, nezbývá vám nic jiného než to vyzkoušet.

Read More

Někdy pomůže jen půjčka

Kdo podniká a tím si vydělává dost peněz, může se považovat za šťastlivce. Protože tak tomu má být, a když toho podnikatel dosahuje, má docela spokojený život. Kdo by si přece nepochvaloval, kdyby byl svým pánem, a ještě k tomu si žil na dost vysoké úrovni, že?

Jenže takové štěstí určitě nemají všichni podnikatelé. Je i spousta těch, kteří se o úspěšné podnikání pokoušejí také, jenže navzdory svým snahám nemají vždy takové ekonomické úspěchy, jaké si předsevzali, a tedy ani dost velké zisky.

americké dolary

A co mají dělat ti, kteří by se měli svým podnikáním sice také živit, ale být tomu tak, umřeli by dost možná hlady? Ti se samozřejmě musí starat, aby se jejich neúspěšné podnikání změnilo v úspěšný a výnosný byznys. Protože jinak nemá smysl, aby se něčemu takovému i nadále věnovali.

Ovšem jak dosáhnout změn k lepšímu? Pochopitelně často jedině s pomocí nějaké půjčky, kterou by si takový neúspěšný podnikatel vzal s úmyslem překonat s její pomocí těžké období. Půjčka tu může být užitečným pomocníkem, pokud je zrovna zle, ale pořád ještě je tu naděje, že zase bude jednou líp. A až líp bude, půjčka se prostě splatí a bude dobře.

sta dolarů

Ale na koho se mají podnikatelé s problémy obracet, aby si poskytnutí půjčky zajistili? Pokud chtějí zaručeně uspět a mají nemovitý majetek, jsou ideální volbou nebankovní americké hypotéky, u kterých je právě nemovitý majetek tím nejdůležitějším. Protože bez zástavy nemovitosti tu nedostane nikdo ani vindru, pochopitelně, ale jakmile je taková nemovitost zastavena, je naopak podobná hypotéka jistotou. Protože tady je podobná záruka daleko důležitější než to, co se vyžaduje u jiných půjček, kde se vyžadují hlavně dost vysoké příjmy a čisté registry dlužníků.

U nebankovní hypotéky mají prostě podnikatelé své jisté. A pokud na ni vsadí, získají peníze, s jejichž pomocí se dá každý byznys v ten pravý čas podpořit.

Read More

Peníze by neměly chybět

Jsou lidé, kteří toho potřebují v životě spoustu, a jsou naopak i ti, kterým stačí ke spokojenosti i jen úplné minimum z toho, co se jim nabízí. To je individuální a záleží to jak na mentalitě jednotlivce a jeho vlastních očekáváních od života, tak i na tom, kde tento žije a co nabízí a vyžaduje jeho okolí. A každý člověk pak potřebuje aspoň určité množství peněz, aby si mohl splnit to, co potřebuje, bez čeho se nemůže nebo nechce obejít.

A tak my lidé provozujeme nejrůznější výdělečné činnosti, které nám mají přísun dostatečného množství peněz zajistit. A když je nám osudem přáno, dostává se nám tolika peněz, že s nimi dokážeme vést takový život, jaký si pro sebe představujeme.

mince EU

Jenže to přece jenom někdy nevychází tak, jak bychom to chtěli. A pak se může stát i to, že někdy nakonec nejsme tak dobře finančně zajištění, abychom si mohli svoji existenci pochvalovat. Někdy nám peníze dojdou dřív, než by se to mělo stát, a k dalším už se ne a ne dostat. A co potom dělat, abychom se nemuseli začít třeba i hodně drasticky omezovat?

Pak se někdy musíme poohlédnout po nějaké té půjčce, která by nám usnadnila přečkání doby nedostatku. Jenže se často poohlížíme marně. Chtěli bychom si půjčit peníze, jenže se u nabídek vyžadují takové záruky a kvality žadatele, že to prostě nejsme schopni splnit.

účet a eura

A jak to vyřešit v případě, že nám žádná banka nechce vyhovět? Pak je nejlepší obrátit se na nebankovní společnost. Když se jí totiž můžeme zaručit za splácení nemovitostí, kterou vlastníme, dá se tu zcela bez problémů získat třeba americká hypotéka bez registru. Již nebankovní společnost ochotně poskytne komukoliv, kdo nabízí právě záruku splácení v podobě zástavy nějaké vhodné nemovitosti.

Taková nemovitost je tu tím hlavním. A kdo ji nabídne, nemusí se bát ani ne zrovna závratných příjmů, ani záznamů ve svých registrech dlužníků. A to je maximum, co si může leckdo přát.

Read More

Řešení jménem půjčka

Jsou mezi námi lidé, kteří v určitých obdobích nepodnikají zrovna úspěšně. A když je tomu tak, potřebovali by pochopitelně nějakou tu finanční injekci, aby se jim zase začalo dařit lépe. Jenže takové peníze už ve svých rezervách často nemívají.

A pak jsou tu lidé, kteří sice soukromě nepodnikají, ale jinak mají velice obdobné finanční problémy. Ti sice nepotřebují peníze navíc k tomu, aby je investovali do nějakého byznysu, jenže je potřebují pro změnu k tomu, aby jimi financovali svoji existenci. Na kterou rovněž nemají peněz dost.

mince cizí

A ať jsou lidi takoví nebo onací, jedno je jim společné. Když postrádají dostatek peněz, usilují o to, aby někde dostali aspoň půjčku. Aby měli aspoň dočasně nějaké peníze navíc a měli tak i v době, kdy si dost nevydělávají, z čeho žít, byť s tím, že je to na úkor budoucích příjmů, ze kterých se to bude muset vrátit.

Půjčka by tedy byla určitě pro kdekoho, kdo se dostal do úzkých, užitečným nástrojem, se kterým by se daly potíže zvládnout. A možná by to bylo i učiněné terno. Kdyby se ovšem dařilo půjčky získat. Což se ale neděje nikdy automaticky. Ať chce někdo jakoukoliv půjčku, musí nejprve prokazovat svoji schopnost ji vrátit, a teprve když v tomto uspěje, se dají nějaké ty peníze navrch očekávat.

tmavá peněženka

A ti, kdo nedokážou třeba bance prokázat svoji schopnost splácet, svoji bonitu? Ti se prostě nesetkají s pochopením. A musí hledat někde jinde. Jenže kde?

Dobrou volbou lidí, kteří si potřebují půjčit peníze, ale v bankách neuspějí, je americká hypotéka bez registru, což je pro spoustu lidí půjčka daleko dostupnější než kterákoliv jiná. Tady si přijdou na své všichni, kdo se mohou za splácení zaručit zástavou nemovitosti. A kdo budou pochopitelně schopni splácet tak, jak se to dohodne. A proto je tolik lidí v nesnázích, kteří si nebankovní hypotéku berou. Protože tady je větší šance na úspěch.

Read More

Peněz nemusí být málo

Nedostatek peněz dokáže lidem i pořádně znepříjemnit život. Ba dokonce jim dokáže udělat ze života i přímo peklo na zemi. A rozsah nepříjemností, jež s tím souvisejí, pak závisí na tom, co si člověk bez dostatku peněz už nemůže dovolit a nakolik to postrádané potřebuje.

A tak jsou lidé, kteří si třeba i vysloveně zoufají. Protože už se třeba omezili úplně ve všem, v čem se omezit dalo, udělali vše pro to, aby si přišli na víc, než kolik zrovna měli, a přesto to nestačilo a nestačí. A co teď tedy s tím?

indické peníze

Když vlastní peníze nejsou dostačující, je tu často vlastně už jen jedno jediné legální řešení. Je možné vzít si půjčku. To ale pochopitelně jedině tehdy, když si dá zájemce o ni tu práci a najde někoho, kdo mu ji nabídne, a to za dost dobrých podmínek. A jestli si myslíte, že na tom přece nic není, nějakého toho poskytovatele půjčky najít, protože se u nás nějaký finanční ústav nachází hnedle na každém rohu, měli byste si uvědomit, že kvantita takových finančních ústavů ještě vůbec nic neznamená. Protože co znamená pro člověka to, že se může obracet na spoustu bank a jim podobných http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotbal/zahranici/363774-prinesou-jim-stesti-nemci-vyrazi-do-ruska-v-dresech-podobnych-zlatemu-ms-1990/ institucí, když mu žádná z nich nevyhoví? Vůbec nic. A právě k tomu tu často dochází. A to v případě žadatelů o půjčky, kteří nejsou takzvaně bonitní. Tedy nemají takové kvality, jaké jsou od nich očekávány.

libry s lany

Někdo takový může žádat a žádat. Ale dokud ho nenapadne, že existuje i nebankovní hypotéka, bude dost možná žádat marně. Protože kdo nevyhovuje požadavkům těch půjčky nabízejících, tomu se logicky nepůjčí. Protože nikdo nechce o své peníze přijít tím, že je rozdá někomu, kdo je nevrátí.

Ale ani nebankovní společnost se svojí hypotékou vlastně nehazarduje. Ale jí stačí jako záruka splácení zástava nemovitosti. A jakmile takovou záruku dostane, nezdráhá se půjčit komukoliv. I těm, jimž jinde pšenka nekvete.

Read More

Kde my lidé bereme peníze v tísni?

style=“text-align:justify; margin:0cm 0cm 8pt“>Není nic neobvyklého na tom, že se lidem někdy nedostávají peníze. Že by je tito sice chtěli mít, protože je nepochybně potřebují ke svému životu, jenže chtít nestačí. Peníze si musí každý z nás vydělat, a pokud to nedokáže, má hodně zásadní problém. Protože bez peněz je lidský život pomalu nemožný.

Jenže musíme se my lidé trápit, když nemáme peněz dost? Musíme kvůli tomu trpět hlady nebo dokonce bezprizorní umírat? Samozřejmě, že nemusíme. Aspoň tedy u nás. Ti, kdo si u nás dost peněz z jakéhokoliv důvodu nevydělají, si je totiž mohou i půjčit a dočasně tím svou situaci vyřešit. A i když nejsou půjčené peníze darem a musí být v následujícím období zase splaceny, mohou lidem prospět.

padesát eur

Stačí tedy žádoucí půjčku získat. Což by se mohlo zdát docela prosté a dokonalé. Jednoduše zaběhneme do banky, půjčíme si tam a je po problémech.

Ovšem tak prosté to přece jenom není. To, že si člověk snadno půjčí v bance, platí pro ty, kdo jsou bonitní. Zatímco těm ostatním, těm, kdo mají nižší příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce nebo jiné problémy, se tam zpravidla nepůjčí. Banky neriskují s nedokonalými žadateli.

padesát euro

A co mají udělat ti, jimž žádná banka nepomůže? Těm určitě přijde vhod nebankovní hypotéka Nebankovní hypotéky, která se získává daleko snáze. Protože je tuto poskytující nebankovní společnost daleko benevolentnější a akceptuje i žadatele, kteří jsou třeba i hodně vzdáleni ideálu. Protože ti se musí za podobnou hypotéku zaručit zástavou nemovitosti, což je dokonalá záruka toho, že dlužníci půjčené peníze vrátí. A když nepanují obavy ze splácení, mohou se zde žadatelům půjčovat i docela velké částky s příznivým úročením, na jeden rok až třicet let. A díky tomu nikdo z nás nemusí strádat. Protože stačí mít nemovitost a půjčka se jistě sežene. I kdyby nám ji upřeli v každé z našich bank.

Read More

Otázka peněz

Kde a od koho je odvěká starost lidí, kteří nutně potřebují větší obnos. Ne tři stovky na pár piv, ale skutečně větší částku, která je šestimístná. Je naprosto lhostejné, nač ji chce. Může to být stejně auto, jako norkový kožich, nebo dovolená na druhém konci světa. Případného věřitele to už dnes v podstatě nezajímá, je mu jedno nač dotyčný peníze potřebuje. Peníze klidně půjčí třeba i na nějakou hloupost. Ale ne každému. A aby byla zajištěna návratnost, musí si žadatele o půjčku proklepnout.

Toto se děje několika způsoby a každá banka má své interní předpisy a postupuje naprosto jinak. V podstatě je výsledek stejný, ale postup se může různit.

eura

Tak především je to hromada papírování. Hlavně pro paní účetní v podniku, kde je žadatel zaměstnán. Takže se celý podnik dozví, že Karel ten a ten nemá na auto a žebrá u banky. Ta ostuda.

V každém případě je dalším proklepnutím nahlédnutí do registrů. Jde o takzvaný registr dlužníků, kde je stejně jako v pekle zapsán každý hříšník, plným jménem a s rodným číslem. A pokud tam je jméno žadatele, je mu velmi slušnou http://www.letofest.cz/wanastowi-vjecy-uvarily-za-pomoci-alchymie-slusnou-desku-a-predstavi-ji-na-vsech-zastavkach-leto-festu/ formou naznačeno, ať táhne ke všem čertům. Čímž jeho anabáze u všech bank končí. Nekončí však jeho možnost dostat půjčku. Jen je třeba to zkusit jinde. Pro takové odmítnuté žadatele zde je americká hypotéka bez registru. Jak z názvu plyne, registr nebude hrát roli.

dolary

Firma, nebo společnost, jak chcete, provozuje tyto půjčky již řadu let. A protože jen málokterý žadatel odchází odmítnut, má obrovský úspěch a bankovní domy zuří. Potichu, protože s tím nic neudělají.

Pokud má tedy žadatel zájem, stačí tam zavolat a domluvit si další spolupráci. Požadované doklady má většinou někde v šuplíku, takže je najde a jde na místo domluvené schůzky. Zde je většinou již napsaná smlouva a začnou se probírat doklady. Pokud je vše OK, a dotyčný souhlasí a podepíše, má během pár hodin peníze na účtu.

Read More