Potíže s penězi

   Není vůbec důležité, jak k tomu dojde. Prostě se to stane. Vítr nám odnese střechu, někdo nám sešrotuje vůz, na kterém jsme ze zdravotních důvodů v rodině závislí, prostě, semlít se může ledaco. Nemusí to být zrovna nějaké neštěstí, finanční nouze je i tehdy, chceme-li třeba koupit dům a nemáme dostatek prostředků. Nebo cokoli jiného.

   kufr plný peněz

   Takže je nutno se k tomu postavit čelem a nevzdávat to, ani když vás vyhodí třeba ze třech bank. Protože ony a další instituce naštěstí nejsou jediné, které jsou schopny poskytnout nějakou větší finanční částku.

   Asi si nyní povzdychnete, že podle banky máte nízký příjem a že vám v takovém případě nepůjčí nikdo. To se tedy dost spletli a zda úmyslně, či neúmyslně, nad tím my nebudeme bádat a nebudeme se nad tím vůbec pozastavovat. Je nám jedno, že oni netuší, co je to americká hypotéka bez dokládání příjmů. Oni to pravděpodobně moc dobře vědí, ale bojí se konkurence.

   hromada bankovek

   Nuže, něco takového skutečně existuje a rozhodně to není fáma nebo nějaký výmysl. Nakonec se o tom můžete klidně přesvědčit sami. Není to vůbec nic složitého a nic vás to nebude stát. Nejste totiž, nebo nebudete tam, kde se platí už jen za to, že si podáte žádost. Tady se to takto nedělá a ani nikdy nedělalo. Klient je zde rovnocenným partnerem a je třeba najít řešení, jak jej z finanční tísně dostat a pomoci mu co nejrychleji. A vidíte, rychlost, na tu bych úplně zapomněl. Všude jinde se s tím dělají obstrukce, tady máte peníze, po podpisu ovšem, na účtu většinou týž den, nejpozději den druhý. Samozřejmě, že máte čas na rozmyšlenou. Vy si musíte sami probrat v klidu podmínky, které si tato instituce klade, protože ona samozřejmě nějaké mít musí.

   Nuže, pokud tedy odsouhlasíte, co je potřeba, banka dostává IHNED příkaz k převodu žádané částky na váš účet.

   Nevěříte, že ano. Nuže, nezbývá vám nic jiného než to vyzkoušet.