Otázka peněz

   Kde a od koho je odvěká starost lidí, kteří nutně potřebují větší obnos. Ne tři stovky na pár piv, ale skutečně větší částku, která je šestimístná. Je naprosto lhostejné, nač ji chce. Může to být stejně auto, jako norkový kožich, nebo dovolená na druhém konci světa. Případného věřitele to už dnes v podstatě nezajímá, je mu jedno nač dotyčný peníze potřebuje. Peníze klidně půjčí třeba i na nějakou hloupost. Ale ne každému. A aby byla zajištěna návratnost, musí si žadatele o půjčku proklepnout.

   Toto se děje několika způsoby a každá banka má své interní předpisy a postupuje naprosto jinak. V podstatě je výsledek stejný, ale postup se může různit.

   eura

   Tak především je to hromada papírování. Hlavně pro paní účetní v podniku, kde je žadatel zaměstnán. Takže se celý podnik dozví, že Karel ten a ten nemá na auto a žebrá u banky. Ta ostuda.

   V každém případě je dalším proklepnutím nahlédnutí do registrů. Jde o takzvaný registr dlužníků, kde je stejně jako v pekle zapsán každý hříšník, plným jménem a s rodným číslem. A pokud tam je jméno žadatele, je mu velmi slušnou http://www.letofest.cz/wanastowi-vjecy-uvarily-za-pomoci-alchymie-slusnou-desku-a-predstavi-ji-na-vsech-zastavkach-leto-festu/ formou naznačeno, ať táhne ke všem čertům. Čímž jeho anabáze u všech bank končí. Nekončí však jeho možnost dostat půjčku. Jen je třeba to zkusit jinde. Pro takové odmítnuté žadatele zde je americká hypotéka bez registru. Jak z názvu plyne, registr nebude hrát roli.

   dolary

   Firma, nebo společnost, jak chcete, provozuje tyto půjčky již řadu let. A protože jen málokterý žadatel odchází odmítnut, má obrovský úspěch a bankovní domy zuří. Potichu, protože s tím nic neudělají.

   Pokud má tedy žadatel zájem, stačí tam zavolat a domluvit si další spolupráci. Požadované doklady má většinou někde v šuplíku, takže je najde a jde na místo domluvené schůzky. Zde je většinou již napsaná smlouva a začnou se probírat doklady. Pokud je vše OK, a dotyčný souhlasí a podepíše, má během pár hodin peníze na účtu.