Proč si pronajmout party stan

   Plánujete společenskou akci, na kterou chcete pozvat vaše blízké přátele? A chcete ji uspořádat v letním období pod širým nebem? Pak by se vám mohl hodit stanový přístřešek, například formou pronájmu party stanů levně https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html. Jaké možnosti toto řešení obnáší?

   party stan

   Chraňte se před prudkým letním sluncem – mnoho lidí v naší zemi má sice deficit vitamínu D, a tak je rozumné dohánět jej například sluněním, ale musí to být slunění rozumné, nikoli přehnané. Slunit se někde na přehradě nebo na vodácké výpravě, kdy plujete na kánoi po Berounce, je přirozené, a můžete si u toho i zaplavat, ale na oslavě, kdy jste oblečeni ve svátečním oděvu, máte v ruce talířek s dortem, a jednou rukou si zakrýváte obličej, protože vám slunce brání v rozhledu, a na talířku se vám pod slunečními paprsky dortík roztéká – to nebude to pravé „ořechové“. Paty stan vytvoří příjemný stín, kde si svůj dortík můžete mnohem lépe vychutnat.

   oslava v party stanu

   Silnější vítr – vítr také není na zahradních oslavách vítaným kamarádem, protože odnáší ubrousky, převrací květinovou výzdobu a vhání do pokrmů na talířcích stébla trávy, listí stromů a všudypřítomný prach. Stanová konstrukce je důkladnou zábranou proti větru, ať už duje z jakéhokoli směru.

   Déšť – naplánovat oslavu tak, aby bylo nad vámi jasně modré nebe bez mráčku, a venku se na stromech nepohnul ani lísteček – tomu se říká skutečné velké štěstí. Jenže, co když to takto nevyjde? Co když se sice modravé nebe zpočátku ukáže, ale za hodinu se zatáhne a strhne se letní liják? Třeba jen na dvacet minut, a pak se nebe zas rozjasní, jenže za tu dobu se stačí venku rozmáčet zákusky a další občerstvení, vše bude mokré, mokrá bude i tráva, a vy pak budete nuceni se vyzout z bot a běhat to mokrém povrchu naboso. To je sice zdravé, ale přece jen bude asi lepší nechat si bosonohou chůzi pro jiné příležitosti. Budete-li mít na zahradě postavený velký párty stan, může se klidně rozpršet na celé odpoledne.