Tvoříme pokojíčky snů

   Chystáte se dětem vytvořit dětský pokoj?
   Chcete, aby jejich pokoj byl jejich královstvím, aby dobře vypadal a přitom byl maximálně funkční? Při zařizování dětského pokojíčku jde vždy o to, pro jak staré děti se má pokoj vytvořit. Jiné nároky a priority bude mít dítě předškolního věku, a jiné teenager. Pro mnoho rodičů je velmi těžké navrhnout pokoj, který bude jejich dětem plně vyhovovat. Pokud si nevíte rady a potřebujete návrh dětského pokoje, ozvěte se nám.

   dětský pokoj

   Při tvorbě návrhů http://www.karvina.cz/magistrat/odbory-magistratu/odbor-socialni/vzory-navrhu-k-podani-soudu interiérů se vždy musíme s klienty podívat na místo, které máme předělat. Je to kvůli tomu, abychom zjistili stav stavby, rozmístění inženýrských sítí, elektřiny a abychom si mohli představit, co by se s prostorem dalo dělat. Bez návštěvy místa to bohužel nejde.

   Pokud se domluvíme na spolupráci, řeknete nám, co byste v pokojíčku chtěli, a pokud máte starší děti, mohou nám říct samy, co by si v pokoji přály mít. Některé děti chtějí třeba houpací síť, jiné by si přály originální patrovou postel. Vždy záleží na dětech, protože dny v pokoji budou trávit hodně času. Poté se pustíme do práce, následně vám návrh představíme jako vizualizaci. Pokud ji schválíte, můžeme se pustit do práce.

   dívčí pokoj

   Máme své dodavatele
   Protože by nebylo efektivní pouze tvořit návrhy, máme svoje dodavatele, kteří dokážou naše návrhy převést do reality. Jde zejména o výrobce nábytku, protože nábytek je stěžejní prvek v každé místnosti. Právě nábytek udává trend celého interiéru. Vymyslíme vám takový nábytek, který se bude přesně hodit například právě do dětského pokoje. Vždy dbáme na maximální funkčnost, využití prostoru a na detaily. Díky detailům je prostor jedinečný.
   Poté už se můžete těšit na předání hotového díla. Zaručujeme vám, že budete s výsledkem opravdu spokojeni. Nemusíte se trápit s návrhem sami, stačí se obrátit na nás, a my už něco vymyslíme.