Stáří a mládí

   Být mladý s sebou nese plno benefitů a mnoho starých lidí vzpomíná právě na mládí. Vzpomínky tvoří každý jejich den v realitě, a to je velice špatné, protože tito lidé absolutně nežijí aktuálním děním a svým reálným životem. Stále vzpomínají na to, jak byli mladí, co všechno dělali a jak by moc chtěli být mladí znova. Jenže už si neuvědomují, že se do mládí nikdy zpět nevrátí a jediné, co jim zbývá je si užít svůj aktuální život a nezaobírat se tím, co se stalo za jejich mládí a jak na to krásně vzpomínají. Ještě do toho přidají, že jaká je to škoda, že už nejsou mladí. Jenže to škoda opravdu není.

   starý člověk

   Škoda by to byla, kdyby nebyl člověk schopen po mládí vůbec žít, ale on schopen je a víc než dost. To, že už někomu není -náct neznamená, že není schopen normálně fungovat a užívat si života plnými doušky. Nebýt mladý neznamená žít nudný život a neužívat si ho. Jsou i staří lidé, kteří si svůj život užívají naplno, ale tito lidé si na rozdíl od ostatních uvědomují, že mládí bylo a taky to tak zůstane a teď je teď a hlavně není čas ztrácet čas. Není vůbec čas na to přemýšlet, jak bylo kdysi. TEĎ žijeme, tak si to aktuální dění přeci nenecháme zkazit nějakými vzpomínkami a uděláme si ho takové, jaké chceme.

   mládí/stáří

   Pokud chceme chodit na párty do klubu, tak proč ne? Pokud se nám to líbí a toužíme po tom, proč by se to nemohlo? Navíc pokud jste starší a chcete jít do klubu, určitě tam potkáte někoho podobného, jako jste vy. Vždyť je to naprosto normální, lidé jsou různí. A hlavně – kluby a párty nejsou omezeny věkem! Vůbec se tedy nemusíte bát, že vás odtamtud vyhodí za to, že jste moc staří. Právě naopak, rádi vás tam uvidí, jak jste šťastní a plníte si své sny a děláte to, co chcete. Nikdy se v ničem neomezujte jen proto, že jste na to podle vás moc staří. Nikdy totiž na nic nejste moc staří, tak to prostě je.