Logická hra

   Taky vaše dítě hraje Minecragt hosting? Když jsem tohle slyšela poprvé, tak jsem jenom kroutila hlavou. Vůbec jsem nevěděla o co jde. A potom jsem tedy doma musela zjistit, o jakou hru se jedná. A byla jsem docela hodně překvapená, když jsem zjistila, že můj syn už týden tuto hru hraje. Zjistila jsem si na počítači, že Minecragt hosting je docela zajímavá hra https://www.hra.cz/ a že baví hlavně malé děti. Ale prý není ani výjimka, že Minecragt hosting hrají tak i dospělí lidé. Vůbec jsem tomu nemohla věřit, protože syna opravdu často kontroluji, co dělá na počítači, ale minulý týden jsem ho zrovna nekontrolovala. A ani se mi nesvěřil, že si hraje hru Minecragt hosting. Takže jsem byla samozřejmě zvědavá, co je to za hru, jestli tam není nějaké násilí a jestli není nebezpečná. Tak jsem syna požádala, aby mi hru Minecragt hosting ukázal.
   Zkuste Minecraft.

   A byla jsem ráda, když jsem s tím souhlasil a neměl problémy hru kázat. A když jsem se dívala, tak jsem byla docela ráda. Taková hra Minecraft hosting je vlastně taková naučná a naučí děti logicky přemýšlet. Mně se to líbilo a řekla jsem si, že jsem ráda, že jsem tohle hraje. A taky nevím, jak se k této hře dostal, potom mi řekl, že to hraje jeho kamarád a že tato hra ho baví.

   Hra je zábava.

   Takže syn už hraje dlouhou dobu Minecraft hosting a musím uznat, že domů propadl. Synovi jsem už musela pořídit tričko a kšiltovku se vzorem Minecraft a jsem ráda, že se nemá rád takové hry, kde je násilí a zbraně. Znám totiž několik případů, kdy malé děti propadly nějakým hrám, kde je střílení na denním pořádku. Opravdu pak nevím, co z těchto dětí vyroste, když od mala jsou vlastně v prostředí, kde je násilí a zloba. Dokonce taky nechápu, že s tím rodiče nic nedělají. To, kdyby hrál můj syn násilnou hru plnou násilí, tak mu to samozřejmě zakáži a nechtěla bych, aby v této hře pokračoval. Jsem tady ráda, že hrají milou a zábavnou hru Minecraft hosting Gamerhost.