Dárek pro tátu i bráchu

   Každý muž má v sobě stále duši malého kluka, a i když vám to nepřizná, rád by ji zase pustil ven. Rád by se vrátil do období, kdy si s kamarády hrál na vojáčky a nemusel řešit starosti dospělého života. A možná se do něj vrací. Třeba se váš otec nebo bratr věnuje střelbě, nebo airsoftu, nebo je prostě jenom fanouškem válečné historie. Potom by byla škoda nevyužít nabízené příležitosti a nekoupit mu dokonalý dárek.

   voják na skládce

   Pro takového muže je skvělou volbou vojenské tričko. Věřte nám, jak ho jednou oblékne, už ho nebude chtít sundat, tak je lepší koupit rovnou dvě.

   U nás můžete vybírat z řady různých motivů a stylů. Pokud je váš obdarovávaný vlastenec, jistě mu udělá radost triko s motivem českého lva, logy různých oddílů a pluků Armády České republiky, nebo dokonce s připomínkou památky válečných veteránů. A jestli je spíš fanouškem zahraničních ozbrojených jednotek, i z takovým motivů u nás vyberete. Máme samozřejmě něco i pro fanoušky scif-fi tematiky nebo zombie apokalyps.

   Kromě triček najdete v naší nabídce i mikiny, hrnečky, placky nebo poznámkové bloky. Zkrátka všechno, co by doma mohl chtít obdivovatel ozbrojených jednotek. Vlastně i obdivovatelka, v nabídce máme i dámské varianty, něžnější polovina lidstva si také zaslouží své drsné oblečení.

   voják výbuch padáky

   Máte v hlavě motiv, ale v našem e-shopu jste ho nenašli? Můžete zkusit naši zakázkovou výrobu. Nabízíme velké množství motivů, ale ani tak nedokážeme pokrýt zájem všech zákazníků. Máte-li speciální přání a budete objednávat aspoň deset kousků, rádi je pro vás vyrobíme. V našich možnostech je zakázková výroba potištěného textilu, hrnečků nebo plecháčků, placek a poznámkových bloků. V případě zájmu neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

   Pamatujte, čím dříve objednáte, tím dříve vám zboží doručíme. Zvláště před vánočními svátky se nevyplácí nechávat objednávky na poslední chvíli.