Zimní nemoci a jak na ně?

   Asi každý z nás už někdy zažil, jaké to je jít si jednou večer v celkové pohodě lehnout a ráno se probudit s pocitem hrůzy, protože celé tělo vás najednou bolí, každý pohyb je pro vás pomalu mučením, v hlavě vám tepe nesnesitelná bolest a pokud toho ještě nemá být málo, tak jste nejspíš také pořádně nachlazení a kapesníky se vám stanou útěchou pro další následující dny. Pravděpodobně se ani vám bohužel chřipka nevyhnula. Jenže, co teď s tímto problém takto narychlo dělat? Lze jej vůbec nějak efektivně vyřešit?

   Plata různých léků

   Pokud se cítíte na to, že vydržíte bez pomoci lékaře, zkuste zůstat doma a zbytečně nikam nechodit. S lékařem mnohdy postačí jen telefonická konzultace, zvláště v případě, že jste se s daným onemocněním už setkali a víte, co vás v následujícím časovém horizontu čeká. Dobré je vlastnit pro tyto případy doma základní léky na nachlazení či chřipku, protože věřte tomu, že dojít do lékárny pro vás v tomto stavu bude nadlidský úkol. Léky na různá onemocnění pro vás ale může zajistit i distribuce léčiv Technolife.

   Žena v běhu

   V domácím prostředí je nutné jíst alespoň malé porce stravy, ze které se vám ještě více nepřitíží a vysílený organismus pravidelně a hojně hydratovat, protože při horečce ztrácí mnoho tekutin neustálým pocením. Pro tlumení bolesti využijte běžné dostupných analgetik s obsahem paracetomolu a ibuprofenu, která doma zcela jistě vlastníte.

   Věřte tomu, že to co se zdá na začátku jako to nejhorší onemocnění, které jste snad za celý svůj život měli, na konci může skončit docela dobře. Nezapomeňte na to, že první dny bývají kritické a prostě se snažte všechny obtíže překonat. S dodržováním doporučených zásad a opatření by se vám mělo v rozmezí několika dnů určitě ulevit. A pokud se tak nestane, návštěva lékaře je rozhodně na místě, i když ta vás snad ve většině případů čekat nebude.