Čepované pivo doma

   Česká republika se může pyšnit, že dělá to nejlepší pivo široko daleko. Naše pivo se vyváží do zahraničí, kde sklízí velké úspěchy a lidé si ho nemohou vynachválit. Není se však čemu divit, tento zlatý mok se u nás dělá od nepaměti a naši sládci se striktně drží receptury. V České republice najdete spoustu velkých, ale i malých pivovarů, kteří dělají piva nejrůznějších tříd. Pivo se ovšem v poslední době dost zdražuje a mnoho lidí tak přemýšlí, že si koupí výčepní zařízení domů.

   výčepní zařízení

   Výčepní zařízení je dlouhodobá investice, která vám umožní si načepovat pivo u vás doma. Díky výčepnímu zařízení si budete moct u vás v garáži či na zahradě udělat malé posezení, kde si budete čepovat pivo podle vaší libosti. Výběr a druh piva bude čistě na vás a nebudete muset pít to stejné, a to samé pivo, jako v hospodě. Mnoho hospod má totiž nasmlouvané podmínky a jsou nuceni odebírat pivo pouze od jednoho pivovaru. Tím vám zavřou cestu k jinému pivu a ať už chcete nebo ne, tak musíte pít to stejné, jako ostatní. Navíc za pivo zaplatíte mnohonásobně vyšší peníze, než je jeho kupní cena a nevědomky tak sponzorujete hospodského, který z vás doslova sedře kůži.

   výčepní zařízení

   Výčepní zařízení vás přitom nevyjde na nějakou extrémní částku. Většina z nich se pohybuje pod 20 tisíc, a to i včetně narážecích hlav, rychlospojek či hadicí. Vybírat můžete hned z několika druhů výčepů a bude jen na vás, zda si koupíte výčep s dvěma kohouty či s jedním. Pokud zvolíte dva kohouty, tak do druhého můžete napojit limonádu, kterou ocení především děti na narozeninových akcích. Po akci pak stačí pouze výčepní zařízení propláchnout a je nachystané na další akci.

   Neváhejte tak a domluvte se se svojí manželkou na této investici. Zaručeně nebudete litovat a na narozeninové patry už nikdy nebudete shánět výčep. Navíc ho budete moct půjčit rodině a přátelům.