Trápí vás nespavost?

   Lidé mají hodně starostí. Všichni myslí jen na práci, na peníze, a pak zase tím pádem na práci. Takhle je to pořád dokola, ale to jsme si udělali sami. V našem světě jsme si vytvořili takový názor, že bez peněz člověk nepřežije a tím se také všichni řídí. Pokud chceš přežít, musíš chodit do práce. Je jedno, kolik ti je let, ale musíš pod někým pracovat, kdo ti ty peníze dá. Mnohdy to ale ani nejsou peníze a lidé pracují za malou porci jídla a střechu nad hlavou. Tohle sice zní jako z dob pohádek, které my známe, je to ale krutá realita v některých zemích, kde nemají moc ošetřeno, že by lidé měli dostávat také nějaké vyšší peníze a že práce, kterou vykonávají rozhodně není přímo úměrná jednomu kousku chleba. V těchto zemích pracují i děti, které si vydělávají jen na to, aby žily, aby neskončily jako ostatní děti, které nemají práci a rodiče se o ně nedokáží postarat. Tyto chudé státy existují a my si to nedokážeme představit.

   spánek

   Lidé u nás sice peníze mají, ale nemají čas a dost často zapomínají na sebe a na to, že by si taky měli někdy odpočinout, že je to pro naše zdraví hodně důležité. Zdraví se za peníze totiž koupit nedá. Lidé také dělají tu chybu, že si peníze schovávají a pak jim jsou už k ničemu. Navíc se říká, že většina lidí na smrtelné posteli lituje toho, že se nevěnovali něčemu, co by je bavilo.

   sny

   Stresu je všude plno, protože lidé nedbají ani o své duševní zdraví. Pak hodně lidí trpí zbytečně nespavostí a mají nedostatek spánku, což je pro tělo také dost nezdravé a bylo by raději, kdyby se pořádně vyspalo. Pokud trpíte nespavostí a nechcete brát zbytečně prášky na spaní, kupte si čaj na spaní. Obsahuje takové bylinky, které vás celého uklidní a vy se v posteli uvolníte. Nesmíte také myslet zbytečně před spaním na stresující věci. Lidé dělají tu chybu, že si domů berou práci a pak nemohou spát. To nedělejte.