Skvělá káva a vynikající dezerty

   Snad každý si občas rád dá něco dobrého. Mnoho lidí má rádo dezerty, které se dají vyrobit v mnoha a mnoha podobách a variacích. Pokud jste z Hradce Králové a nebo sem občas jezdíte, zkuste se uvelebit do našeho křesílka, užijte si jedinečný design prý růžových růží, a vychutnejte si vynikající čerstvě mletou kávu a lahodný dezert. Dezerty si vyrábíme přímo my sami, takže máte zaručenou čerstvost produktů z naší nabídky.

   oranžová makronka

   S klidným srdcem můžeme říct, že nejlepší kavárna v Hradci Králové je ta naše.

   Nabízíme

   • Jedinečné prostředí
   • Širokou nabídku nápojů a dezertů
   • Dezerty vlastní výroby
   • Výrobu na objednávku

   Na výrobu všech našich domácích dezertů používáme výhradně kvalitní a pokud je to možné tak i čerstvé suroviny – ovoce, med a podobně. Rozhodně u nás nenajdete žádné náhražky, a díky tomu naše dezerty chutnají skvěle. Naše cukrárna je vyhledávaný podnik a můžete si tu vychutnat například

   – Cheesecake
   – Makronky
   – Dorty
   – Cupcaky a mnoho dalšího

   Snažíme se reagovat na trendy v oblasti dezertů, a proto obměňujeme nabídku podle toho, co zrovna frčí a co lidé chtějí ochutnat. Dopřejte si některý z našich lahodných cheesecaků, které můžete ochotna v mnoha variantách. Rádi vás u nás přivítáme, a budeme rádi, když vám budeme oči nabídnout něco z naší nabídky.

   růžový dort

   Potřebujete dort nebo jakýkoliv jiný dezert na vaši oslavu?
   Budeme rádi, když vám u nás bude chutnat natolik, že si u nás necháte upéct dort na svatbu, dětskou oslavu, nebo cokoliv dalšího z naší nabídky k jakékoliv příležitosti. Chcete vidět, jak naše dezerty vypadají? Na sociálních sítích si můžete prohlédnout fotografie našich produktů, a to jak klasické dezerty, jako jsou třeba populární makronky, tak právě dorty. Jsme schopni připravit jakýkoliv dort si budete přát. Vaše chuťové pohárky si u nás přijdou na své, protože z naší široké nabídky si vyberete i vy.